אקסית

זה היה יום רגיל. שום דבר לא היה אמור לקרות, אבל ב-5 בערב קיבלתי צלצול. זאת הייתה האקסית שלי. נפרדנו כבר די מזמן, אבל עדיין מדברים לפעמים. עדיין רציתי אותה והיו לי חשדות שגם היא רוצה אותי. בזמן שעדיין היינו בזוגיות, הסקס שלנו היה מדהים ואני עד היום לא מסוגל לשכוח אותו. בלי מחשבה מיותרת עניתי על השיחה ואפילו הסכמתי להיפגש איתה. לא רציתי לצאת לשום מקום הזמנתי אותה אליי לשתות יין. הלכתי למקלחת ואחרי זה התחלתי לחכות לה. 
חצי שעה אחרי זה היא דפקה בדלת. היא כרגיל הייתה מאו מרשימה. כרגיל יפה וכרגיל לבושה היטב. היא לקחה בקבוק יין. ישבנו, דיברנו, ראינו סרטונים שונים ביוטיוב. אז היין נתן בראש ומצאנו את עצמנו במיטה מחובקים. ליטפתי את השיער שלה ונצמדה אליי עם כל הגוף בלי סימן לרצון שלה לעזוב. לא יודע כמה זמן שכבנו ככה. שכחנו מזמן גם ביוטיוב וגם מיין. התחרמנתי די חזק וכל המחשבות שלי היו סביב הסקס איתה. היא לי קשה לעשות את הצעד הראשון, כי לא הייתי בטוח שהיא רוצה את זה. 
אז קרה משהו לא יאומן. היא סובבה את הראש אלי והשפתיים שלו התחברו  עם שלי. בהתחלה בזהירות ואז בלי בושה ומלא תשוקה. לא יכולנו לעצור. מחצתי את התחת שלה דרך המכנסיים. אז עברתי גם לשדיים. היא הכניסה את הידיים לשיער שלי והצמידה את הראש לי צמוד אליה כדי לא לעצור את הנשיקה. הכנסתי יד לתוך הג'ינס שלה ומצאתי את הדגדגן. התחלתי ללטף ולמחוץ אותו. היא השתחררה מהנשיקה והוציא גניחה. תפסתי את השיער שלה ומשכתי לאחור, במקביל הכנסתי אצבעות לכוס שלה. ידעתי שהוא אהבת דברים כאלה ולא הופתעתי לשמוע גניחה מרוצה. חבל שיש לי רק שתי ידיים, רציתי לגעת בכל הגוף שלה. נאלצתי לעזוב את השיער שלה. התחלתי להוריד ממנה את החולצה ואת החזייה שלה. הפה שלי כבר תפס את הפטמה, במקביל המשכתי לזיין אותה עם האצבעות. היא הייתה רטובה מאוד, אבל הג'ינס הפריעה לי. השכבתי אותה על ובלי להפסיק לנשק את השדיים שלה התחלתי להוריד את כל הבגדים שלה. 
כאשר היא כבר הייתה ערומה לגמרי קמתי ומשכתי אותה למעלה. שנינו כבר ידענו שמחכה לנו סקס מטורף כמו פעם. אבל רציתי לשחק איתה קצת. הוצאתי כמה חגורות שניצלנו פעם במשחקים שלנו. לא זרקתי אותן וטוב שלא עשיתי את זה. אז קשרתי את הידיים שלה עם הידיות של הארון בגדים. ככה שהיא נשארה על הרצפה עם ידיים קשורות למעלה. חגורה נוספת קשרתי סביב הגרון שלה, כאילו זה קולר עם חגורה. אז הורדתי את הבגדים שלי. היא הייתה בשליטתי ויכולתי לעשות איתה כל מה שאני רוצה. ערומה, קשורה לארון, עם קולר על הצוואר, יושבת על הרצפה ועם בקשה לסקס בעיניים – דבר כזה ידליק כל אחד. 
תפסתי את השיער שלה ואז נתתי לה סטירה על הפנים. הפה שלה נפתח וכיוונתי לשם את הזין שלי. תפסתי את החגורה  והכנסתי להחדיר את הזין לתוך הפה שלה. היא מצצה טוב ובהנאה מלאה. הגברתי את הקצב לאט לאט ואז פשוט זיינתי אותה בכל כוח ועמוק עד כמה שיכולתי. באותו הזמן משכתי יותר ויותר בחגורה. זה חנק אותה וגרם לה להתרומם ביחד עם חגורה. עשר דקות אחרי זה גמרתי לתוך הגרום שלה. 
כבר מזמן לא היה לי סקס ומילאתי את הפה שלה טוב מאוד. הזין שלי לא חשב אפילו ליפול ונהנתי פשוט להעביר עם הזין על השפתיים שלה. הרמתי אותה והכנסתי אצבעות לכוס שליה. היא הייתה רטובה מאוד, סימן שהיא אהבה את הזיון שלי לתוך הפה שלה. נישקתי אותה בזמן שאני מזיין אותה עם היד. אחרי זה סובבתי אותה עם תחת אליי. נתתי לה סטירה על התחת וגרמתי לה לצעוק. היא התחילה לסובב את התחת שלה בהמתנה לזיון טוב. 
לא נתתי לה להמתין יותר מדי והכנסתי את זין ישר ועד הסוף. תפסתי את הירכיים שלה והתחלתי לזיין אותה. היא גנחה והתפתלה עם הגוף שלה בניסיון לקבל את הזין יותר עמוק. מה שהיא עשתה גרם לי להנות מזיון עוד יותר. היא יודעת איך לעשות לי נעים ותמיד ידע. שוב נתתי לה סטירה, מחצתי את השדיים שלה. לא לקח לה יותר מדי זמן וכמה דקות אחרי זה היא קיבל את האורגזמה שלי. המשכתי לזיין אותה, כל הגוף שלה רעד, הצרחות שלה שמעו כל השכנים. היא עמדה על הרגליים רק בגלל שהחזקתי אותה. השרירים בכוס שלה התכווצו וזה גרם לי לגמור בפעם השניה. 
כל זה גרם לה לאבד הכרה, הורדתי את הגורות, הרמתי אותה ולקחתי אותה למיטה. די מהר נרדמי מחובק איתה.