שותפה או יותר

לפעמים אתה גר עם מישהו שנים ואז אתה מגלה יום אחד שאתה לא מכיר אותו בכלל. אני משכירה דירה עם שותפה כבר 5 חודשים. אנחנו לומדים באותה אוניברסיטה, רק שאני בשנה הראשונה והיא כבר בשנה השלישית. זאת לא הייתה דירה גדולה במיוחד, עם שני חדרי שינה לכל אחד מאיתנו. אף פעם לא היינו קרובים במיוחד, לא התחברנו וזהו. אבל יום אחד, כאשר סגרנו את תקופת המבחנים, החלטנו לחגוג בבית עם קצת שתיה. לא יודעת איך זה קרה בדיוק, אבל שתינו די הרבה. סוף סוף דיברנו חופשי, אז התחלנו לרקוד ולצחוק. היא הייתה רקדנית טובה.
"ענת" – היא פתאום צעקה דרך המוזיקה – "בוא נשתולל קצת"
"נשתולל?" – לא הבנתי מה היא מתכוונת.
"כן" – היא תפסה את הידיים שלי ושכבה אותי אל החדר שלה.
אז היא התחילה לחפש משהו בארון.
"הנה, תנסי את זה" – היא אמרה עם כל שמח ונתנה לי משהו -"אל תפחדי"
עמדתי שם, הסתכלתי עליה עם מבט לא מבין, אבל היא הייתה מאוד עקשנית. החלפתי את הבגדים שלי בשמלה צמודה, שחורה מלמטה ולבנה שקופה למעלה. היה אפשר לראות דרכה את החזייה שלי טוב מאוד. הבנתי את זה מהמבט שלה.
"נחמד, אבל זה לא בשבילי" – התחלת להוריד את השמלה.
בלי לחשוב פעמיים, גם היא החליטה להחליף בגדים. היה לה גוף יותר טוב משלי. שדיים גדולים יותר, זה בטוח. אני חייבת לציין שלבני נשים שחורים סקסיים התאימו יפה מאוד על הגוף של הבלונדינית הזאת. היא ראתה את המבטים שלי. כנראה היין די חזק נתן לנו בראש, כי היא משכה אותי אליה ונישקה. ישר התחלתי להסמיק. אני בחורה מאוד ביישנים, גם כאשר אני שיכורה. זה לא הפריעה לה והמשיכה את ההתקדמות שלה אליי. בתנועה קלה היא הורידה את החזיה שלי. אז היא דחפה אותי על המיטה והתיישבה למעלה. המבט שלה לתוך העניים שלה גרם לי להוריד את העיניים שלי ואז היא שוב פעם מנשקת אותי בתשוקה.
אני מסמיקה עוד יותר, היא מתחילה ללטף את השיער שלי. רגע אחרי זה הרגשתי כאילו מישהו השתלט עליי, לא התביישתי יותר ונישקתי אותה בחזרה. שכבני כמעט ערומות והתמזמזנו. היא ליטפה את השדיים שלה ואני שיחקתי עם הכוס שלה. בחיים לא חשבתי שזה משהו יחרמן אותי. היא קשרה את העיניים שלי עם כיסוי ונעלמה לכמה דקות. שמעתי רחש ואז היא העבירה עם משהו על הרגל שלי, לא הספקתי להבין.
אז היא התחילה לשחק עם הלשון שלה. בהתחלה היא רק ליקקה את הגוף שלי, אז היא עברה עם הלשון על הדגדגן שלי. זה גרם לגוף שלי לרעוד. לא יכולתי להחזיק מלגנוח והרגשתי צמרמורת בכל הגוף שלי. אז היא הפסיקה עם הליקוקים והתחילה לדחוף לתוכי משהו. לקח לי זמן להבין מה קורה ואז הבנתי שזה דילדו. היא זיינה אותי בלי רחמים, כל כך מהר וכל כך חזק. זה גרם לחלק מהגניחות שלי להפוך לצרחות. כנראה ברגע אחד זה נמאס לה  והיא החליטה להשתיק אותי עם צעצוע אחר והיא הכניסה לי דילדו אחר לתוך האחר. התחלתי למצוץ אותו.

אחרי זה היא הוציאה את הצעצוע מהפה שלי והתיישבה על הפנים שלי. התחלתי ללקק אותה, ניסיתי להכניס את הלשון שלי כמה שיותר לתוכה. היא גנחה, אני נזלתי כמו כלבה. הרגשתי שהמפגש האינטימי הזה נמשך לנצח. אני לא זוכרת מתי נרדמתי, אבל בבוקר התעוררתי עם כאב ראש חזק ביותר.

אם אהבתה את הסיפור ואתה רוצה להצטרף אלינו למפגש אינטימי הבאה, תוכל למצוא אותנו באתר geisha-escort.com