פנטזיות מתגשמות


די מזמן אשתי סיפרה לי על הפנטזיה שלה על סקס בשלישיה עם שני גברים. אני זוכר אין הדם שלי רתח מקנאה רק מהמחשבה. כמובן שלא היה על מה לדבר וסירבתי לפנטזיה הזאת שלה. אבל יותר מאוחר המחשבה הזאת חזרה מספר פעמים ובסופו של דבר בזוגיות טובה בני זוג צריכים לנסות להגשים את הפנטזיות אחת של השניה והמחשבה הזאת כבר לא עזבה אותי.

יום אחד בילינו בקפריסין ועל ועל החוף הכרנו בחור צעיר בשם מיכאל. בזמן השיחות שלנו שמתי לב שהוא מסתכל על אשתי עם עיניים רעבות ומה שהכי חשוב זה היה דו צדדי. זאת הייתה הרגשה מוזרה מאוד. מצד אחד שוב פעם הרגשתי מכה מאוד חזקה של קנאה, אבל מצד שני ההרגשה הזאת הייתה מעורבבת עם חרמנות. ישבנו קצת בבית קפה, שתינו די הרבה יין ואחרי שראיתי שאשתי השתחררה לגמרי הצעתי ללכת לשחות למקום מבודד.

אחרי שמצאנו מקום בלי אנשים התחלנו לשחות. שחינו די הרבה וכאשר יצאנו מהמים ראינו שלחבר החדש שלנו הצטרף עוד בחור אחד שהגיעה עם שתי בקבוקי יין חדשים. קראו לו רונן. עלתה לי לרגע מחשבה שהרפתקת סקס שרציתי לעשות לא תצא לפעול. אבל אחרי ששתינו את כל היין החלטתי להמשיך. הדלקתי מוזיקה על הטלפון ולקחתי את אשתי לרקוד. בזמן הריקוד נישקתי אותה בתשוקה ונתתי לידיים שלי חופש מוחלט. אז פתחתי את החזייה שלה והורדתי את התחתונים שלה קצת. היא הסמיקה והסתכלה לתוך העיניים שלי, מה שהיא ראתה שם נתן לה להבין מה יהיה אלה. היא ירדה על הברכיים, הוציאה את הזין ולקחה אותו לפה.

אחרי שנהנתי קצת מהפה החם שלה התחלתי לדחוף אותה לכיוון הבנים. כל הזמן הזה הם שכבו 3 מטר מאיתנו ולא הצליחו להוריד את העיניים. אשתי נעמדה על ארבעה וזחלה לכיוונם. היא הושיטה את הידיים והתחילה ללטף את המכנסים שלהם מקדימה. כמה רגעים אחרי זה היא כבר שיחקה עם שתי איברים עומדים. דם עלה לי לראש מהמראה הזה, כמעט גמרתי באותו הרגע. התקרבי מאחורה והורדתי את התחתונים שלה לגמרי. ליקקתי אצבעות והכנסתי אותם לתוך החור הרטוב שלה. אשתי ברגעים האלה כבר התחילה למצוץ למיכאל ולאונן לרונן. אז הם התחלפו. הרגשתי התרגשות מאוד חזקה מהמארה של אשתי וזין של גבר אחר בפה. באותו הזמן זיינתי אותה עם האצבעות וליקקתי את התחת שלה. היא ניסתה לגנוח חזק, אבל כל פעם זין אחר לא היה מאפשר לה להוציא צליל.

נתתי לה סטירה חזקה על הטוסיק וישר הכנסתי את הזין לחור שלה. היא הוציא זין מהפה וצרחה "תזיינו אותי, כולכם בתורות, תזיינו אותי כמו נערת ליווי!". זה רק גרם לנו להגביר את המאמצים שלנוץ זיינו אותה מכל הכיוונים. אני ניצלתי את הכוס שלה והם כמעט בו זמנית זיינו את הפה שלה. שינינו תנוחות מספר פעמים, הרמנו אותה וזיינו בעמידה, זיינו בשני החורים בו זמנית והיא רק רצתה יותר ויותר. זיינו אותה בתורות. ברגע אחד נתתי להם לזיין אותה בחדירה כפולה ובעצמי עמדתי ממול והסתכלתי. הראש שלי הסתובב, הייתי צמה וכל השרירים שלי כאבו. עמדתי והסתכלתי איך מפרקים את אשתי בשתי החורים ואיך הזרע נוזל מכל החורים שלה.

שמעתי את הגניחות החזקות שלה ומילים שהיא לא הפסיקה לומר "תזיינו אותי, תפרקו את התחת שלה…". אז הושבנו אותה על הרצפה ונאמדנו מסביב. היא הסתכלה עלינו מלמטה, פתחה את הפה והוציאה את הלשון. הידיים שלה שיחקו עם השדיים ועם החור שלה. אני גמרתי ראשון על הפנים שלה, אז גם החברים החדשים שלנו.

אהבנו את המפגש האינטימי הזה, החלפנו מספרים. אבל מאז לא היינו בקשר אפילו פעם אחד.