דיייט ראשון

אני סטודנטית באוניברסיטת תל אביב, אני בחורה די יפה, בלונדינית עם שיער ארוך, שיזוף יפה מאוד וגוף מושלם. בנוסף אני גם יודעת להתלבש יפה ולהחזיק את עצמי בציבור. בקיצור  כאשר אני מסתובבת במסדרונות של האוניברסיטה כל הבחורים מסתכלים עלי ובחורות מקנאות.

יש בחור אחד אצלנו בלימודים שמאוד מוצא חן בעיניי. הוא מאוד פופולרי וכל הבנות מתות לצאת איתו לדייט. הוא ממש יפה, אחד כזה שרואים רק בסרטים… קשה לתאר את הזה, חייבים לראות כדי להבין. הביעה שהוא לא מסתכל על אף אחת. יש כאלה שאומרים שיש לו חברה. יום אחד איחרתי לשיעורים, הלכתי לכיוון הכיתה ופגשתי אותו.

"איחרת?"

באתו הרגע זה הרגיש שאני חולמת, כי אני יודעת שאם בחור מתחיל לדבר איתך "סתם" זה אומר שכנראה את מוצת חן בעיניו.

"כן, מה איתך?"

"אותו הדבר"

גם הקול שלו היה יפה ביותר.

"אם אני לא טועה קוראים לך אליסה?" – מעניין, כבר בירר הכל לגבי.

"כן, מה איתך?"

"מיכאל"

לא נכנסנו לשיעור, בזבזנו את הזמן הזה בשיחה איתו שנגמרה בהזמנה שלו לסרט, כמובן שהסכמתי. באותו הערב הייתי מוכנה לתת לו את עצמי לגמרי. לבשתי את הבגדים הסקסיים ביותר שמצאתי בבית: חצאית קצרה, עקבים, קצת בושם. כאשר הזמן הגיעה ליד הכניסה עצר ג'יפ שחור גדול ויוקרתי, בטח לקח את רכב של אבא.

כבר נסענו הביתה אחרי הסרט, ממש לא היה לי מצב רוח. כל הערב הוא בזבז על טלפון שלו וכל מיני דברים, רק לא עליי. הסתכלתי על הידיים שלו כמו רעבה, בגלל הבושם שלו הרגשתי חום בבטן, הוא היה כל כך יפה, היה ממנו ריח של סקס….אבל נסענו הביתה! לא, אני לא מתכוונת להיכנע היום. יכול להיות שלא תהיה לי הזדמנות אחרת יותר. כאשר הוא ליווה אותי עד למעלית אני נישקתי אותו. וואו…שפתיים כל כך חמים, רכים והלשון? לא ידעתי שלשון יכול לעשות דבר כזה.

"אליסה, אני מוצאת חן בעיניך?"

"ממש לא, בא לי להקיא ממך" – עניתי לו בחיוך כאשר אני ממשיכה לנשק אותו.

"ואני משתגע כבר 3 שנים, לא ידעתי איך להתחיל לדבר איתך"

"אז אולי מספיק לדבר"

הוא התחיל ללטף את הגוף שלי, זה הרגיש כאילו הוא מתבייש. אבל ההרגשה הזאת נעלמה די מהר, כי הידיים שלו היו בכל מקום. הרגשתי את הזין העומד שלו וזה שיגעה אותי. כל כך גבוה, חזק וגברי.

"אני רוצה אותך?" – לא יכולתי כבר להתאפק.

"כאן? מה עם השכנים?"

חזרנו לרכב, נסענו למקום מבודד והמשכנו את המפגש האינטימי שלנו בספסל האחורי.

"מתוקה?"

"כן חמוד?"- עניתי לו בזמן שאני מנסה לפתוח את החגורה שלו.

"איך את רוצה שאני יזיין אותך כנו זונה או שאת מעדיפה סקס כמו עם בחורה אהובה?"

החוצפה שלו גרמה לתחתונים להירטב בשניה. בלי לחכות לתשובה הוא שם אותי על ארבע, מרים את החצאית שלי, מזיז את התחתונים שלי לצד ומכניס את הזין שלו. היה לו אחד גדול, אני חייבת לציין. אני לא מנוסה יותר מידי בסקס, היה לי רק בחור אחד לפניו. זה היה כואב בהתחלה ואז זה הרגיש ממש טוב. הוא התכופף וליקק את האוזן שלי ואז התחיל לזיין אותי בכוח. הזין שלו היה ממלא את החור שלי לגמרי. המחשבה שאני מאפשרת לבחור לזיין אותי בדייט הראשון שלנו חרמנה אותי מאוד. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית הבנתי שאני רוצה לשנות את התנוחה, רציתי להתיישב על הזין שלו, אבל הוא לא היה מוכן לשחרר אותי.

"אני לא עוזבת" – צחקתי – "אני פשוט רוצה להיות למלה"

הוא התיישב, עליתי עליו, כיוונתי את הזין לתוכי.

"כן…איזה זונזונת מדהימה את" – הוא אמר עם חיוך.

התחלתי לרכב על הזין שלו ואחרי מספר דקות הבנתי שאני הולכת לגמור והוא באותו הזמן נשך את הפטמות שלי ומחץ את התחת שלי. גמרנו ביחד…. להפתעתי זה לא היה סוף ליחסים שלנו, לדקה חשבתי שהוא פשוט רצה סקס חד פעמי.