יום הולדת שמח

כשהורים של לילי עזבו לחול,הם השאירו לה דירת סטודיו גדולה. ביום הולדת שלה היו הרבה אנשים, חגגנו ממש טוב. כשהחגיגה נגמרה ואנשים התחילו לעזוב היא עצרה אותי וביקשה ממני להישאר. לפי המבט שלה הבנתי שהיא רוצה סקס.

היה קשה לסרב לה ,לכן הסכמתי. יצאתי למרפסת לעשן , היה נוף מדהים של העיר בליליה. אני לא יודעת כמה זמן עמדתי שם ,אבל לילי נכנסה ,לבושה חלוק קצר וסקסי , ומשכה אותי לחדר אמבטיה. נכנסתי לשם , האור היה מוחשך , מסביב היו נרות ריחניים,האמבטיה הייתה מלאה, ליד אמבטיה עמד מחשב נייד שניגן מוזיקה ארוטית. לילי התקרבה למחשב והדליקה וידאו -שתי בנות ערומות התנשקו ליד אמבטיה.

זה גרם לחשק מיני שלי לעלות..לילי הורידה את החלוק ונכנסה לתוך אמבטיה. היא התחילה לשפוך סבון לתוך אמבטיה ולהקציף אותו. בסרטון שתי הבנות כבר שיחקו זו בזו מתחת במקלחת. לילי עשתה מבט עצוב "נו..תתפשטי , אני מחכה לך!"…נכנסתי למים החמים. הידיים של לילי כבר טיילו בכל הגוף שלי, ליטפה את השדיים. היא התיישבה קרוב עלי ככה שכוס שלי נגע בשלה. זה חרמן ממש, התחלנו לשפשף זו את זו, זה היה ממש נעים.

כאשר לילה ניגבה אותי בעדינות ,היא לא שחכה לנשק אותי. כאשר סיימו להתנגב , התחלנו להתנשק. לעט לעט עברנו למיטה , לילי אמרה שיש לה בקשה אלי "אני ממש חמה היום, אני רוצה שתאשרי לי לעשות איתך מה שבה לי ,בבקשה. יש לי יום הולדת היום"

-"ומה בידוק את רוצה לעשות איתי?" -עניתי לה בשאלה.

היא לקחה אותי למיטה, ליד המיטה היו כמה קופסאות. היא פתחה אחת מהן והתחילה להוציא צעצועי מין. היה לה מבחר ממש גדול. אני לא בטוחה שאפילו לנערת ליווי ממוצע, יש כמות כזאת גדולה.

-"איזה את אוהבת?" – הסתכלתי על המבחר הדילדואים שלה ואמרתי לה שהיא תבחר בעצמה.

-"אני רוצה לזיין אותך בתחת היום."-היא לקחה דילדו אחד-"זי נירה לי יתאים טוב"

היא השכיבה אותי על הבטן והתחילה ללקק את החור תחת שלי, אחרי דקה היא הוציאה חומר סיכה מקופסה אחרת מרחה אותו על פי הטבעת שלי וכניסה את הדילדו לתוכו בעדינות. היא זיינה אותי עם הדילדו בלי להגביר יותר מידי את הקצב,זה הרגיש ממש טוב והתחלתי לגנוח.

פתאום היא עצרה…הסתובבתי וראיתי שהיא מחברת את הדילדו לחגורה מיוחדת. היא נשכבה על הגם והזמינה אותי להתיישב על הדילדו. היא הייתה כל כך רזה וקטנה שפחדתי לשבור אותה. התיישבתי בעדינות והכנסתי את הדילדו חזרה לתוך התחת. רכבתי על ה-"זין" שלה עם הפנים אליה,היא תפסה את השדיים שלי והתחילה לשחק עם הפטמות. ככל שהגברתי את הקצב ככה היא לחצה יותר חזק על הפטמות שלי.

היא שוב פעם עצרה אותי "עכשיו אני בעצמי" . היא סבבה אותי עם הגב, נשכבתי עליה. היא ידעה מה היא עושה, אף גבר לא זיין אותי ככה. גמרתי מספר פעמים , בשלב אחד כמעט אבדתי את ההכרה.

בבוקר כשעזבתי אותה ידעתי שזה לא פעם אחרונה שאני נשארת אצלה למפגש אינטימי.