רצית פעם כלבת זיונים אישית?

היכרתי אותה ברשת חברתית, אני יושב בהרבה קבוצות ודי פעיל שם. הוסיפו אותה לאחד הקבוצות ,היא הייתה בת 20 ,צעירה ויפה, בנוסף היא גם הייתה מהעיר שלי. בגלל זה ישר התעניינתי בה וכתבתי לה הודעה פרטית. התחלנו לדבר , אמרתי שאני מעיר אחרת כדי לא להפחיד אותה. פעם אחד בשיחה היא אמרה "אין לי אדון" ,עניתי בצחוק "מהיום אני האדון שלך". להפתעתי היא הסכימה עם זה. אחרי השיחה הזאת היחסים שלנו השתנו לגמרי, אני במאת לא בקטע של כל השפחות ואדונים האלה , אבל די נהנתי ממה שקרה. השיחות שלנו במאת היו דומות יותר לשיחות של אדון והחפץ שלו. היא הסכימה עם הכל, יותר מאוחר היא התחילה לשלוח לי תמונות ערום שלה. אחרי זה עברנו לסקייפ ושם מול המצלמה היא הייתה עושה את כל מה שהייתי מבקש ממנה.

באיזשהו שלב היא רשמה לי שהיא התאהבה באדון שלה, היא רצתה להיפגש. אז סיפרתי לה שאני מהעיר שלה, בהתחלה היא התעצבנה ששיקרתי לה, אחרי זה היא אמרה שהיא לא מאמינה לי. רק אחרי שביקשתי ממנה מספר והתקשרתי אליה היא הבינה שאני במאת גר איתה באותו עיר. זה מאוד שימח אותה , תאמנו איתה פגישה. אמרתי שסוף סוף נוכל לעשות את כל מה חלמנו עליו, היא נבעלה מזה בהתחלה ,כי דבר אחד לפנטז באינטרנט ודבר שני לעשות את הדברים האלה בחיים. היא בכל זאת הסכימה להיפגש איתי.

זאת הייתה הרגשה מאוד מוזרה כשיש לך חפץ אנושי שאתה יכול לעשות איתו מה שבא לך. היא יכלה להיפגש רק ביום. היא הייתה ממשפחה מאוד מסורתית וההורים שלה בחיים לא היו משחררים אותה ללילה. עד הפגישה הדאגות לא עזבו אותי, לא ידעתי איך להתנהג איתה בחיים אמיתיים. כמו עם בחורה רגילה או כמו עם חפץ כמו שעשיתי דרך האינטרנט. פגשתי אוטה בתחת אוטובוס ליד הבית שלי, היא חיבקה אותי והלכנו אלי. ידעתי שהיא רוצה שאני יקח בכוח ,היא רשמה את זה הרבה פעמים,אבל דבר אחר לרשום ודבר אחר זה לעשות את זה במאת.

נכנסנו לדירה שלי,היא התיישבה על הספה בסלון. היא התחילה לספר לי שהיא עדיין לא מאמינה שנפגשנו במאת. ברגע זה החלטתי איך אני הולך להתנהג איתה. עצרתי אותה עם מילה אחד קצרה:

"תתפשטי"

"מה ככה ישר?" -היא שאלה

"לא שמעת מה אמרתי? תתפשטי זונה"

היא התחילה להוריד דברים.

"על הברכיים,מולי,עכשיו"

היא עשתה את מה שביקשתי, כל המצב הזה חרמן אותי נורה. לקחתי אותה בשערות הוצאתי את הזין והתחלתי ללטף איתו את הפנים שלה.

"תפתחי את הפה"

"בסדר"

"בסדר , מה?"

"בסדר אדוני"

היא פתחה את הפה שלה, הכנסתי את הזין לתוך הפה שלה. ראיתי שהיא לא מתנגדת ,תפסתי את הראש שלה עם שתי ידיים והתחלתי לזיין אותה בכל הכוח. כששמעתי שהיא מתחילה להיחנק הייתה משחרר את הראש שלה כדי שהיא תוכל לנשום קצת ואז הייתי ממשך לזיין אותה.

"את אוהבת למצוץ את הזין של האדון שלך, כלבה?"

"כן"

הרמתי אותה למלה, כל הפנים שלה היו מלאיים במייק אפ מרוח ורוק. תפסתי אותה בגרון והצמדתי לקיר. היו לה שדיים ממש יפים ,התחלתי לנשק אותם , לנשוך את הפטמות שלה, היא התחילה לגנוח.

"אני רואה שאת נהנית להיות זונה?"

"כן, מאוד אדוני"

הכנסתי את היד שלי בין הרגליים שלה והתחלתי לזיין אותה עם האצבעות, הגניחות שלה הפכו לצעקות. זרקתי אותה על הספה עם התחת אלי והתחלתי לזיין אותה מאחורה. אחרי 10 דקות של זיון הכנסתי את הזין שלי לתוך הפה וגמרתי. היא כמו שהבטיחה באינטרנט בלעה הכל. שלחתי אותה למקלחת, היא התארגנה ונסעה, לא דיברנו אפילו.

יום למחרת היא כתבה לי שהיא רוצה מפגש אינטימי נוסף, לא הספקנו לעשות הרבה מהפנטזיות שלנו. תאמנו פגישה נוספת וככה הבנתי שבמאת יש לי כלבת זיונים אישית שאני יכול לעשות מה שבא לי איתה. עכשיו יש לי פנטזיה לגרום לה לתת שירותי ליווי בנתניה לגברים אחרים, אבל אני עדיין לא יודע איך היא תגיב לזה.